Объявления
Доска объявлений недвижимость, купля и продажа товаров, услуги, частные объявления, барахолка, товары из рук в руки. Разместить объявление бесплатно на сайте
Объявления Украина » Черниговская область » Батурин » Строительство и ремонт » Строительные и ремонтные услуги » Строительство, ремонт жилой недвижимости » Услуги » Подать объявление бесплатно

УТЕПЛЕННЯ стін, стель, дахів, підлог ПІНОІЗОЛОМ. Пеноизол Батурин

Объявление размещено: 20.06.2017 13:16
Услуги
Цена: 10 UAH


Виконуємо роботи з утеплення житлових будинків, промислових об'єктів матеріалом «ПІНОіЗОЛ». Рідкий утеплювач, який проникне в будь-яку шпарину, а після застигання перетвориться на монолітний утеплюючий шар.
Строк служби утеплювача — понад 50 років!
В 2 рази дешевше за мінеральну вату!
Екологічно чистий, пожежобезпечний матеріал!


Піноізол   - це легкий, дешевий і пожежобезпечний термозвукоізоляційий матеріал у порівнянні, наприклад, з пінополістиролом(пінопластом). Він може виготовлятися безпосередньо на будівельному майданчику, що дозволяє заощадити кошти на транспортних послугах.
Піноізол має високі теплоізоляційні властивості (коефіцієнт теплопровідності від 0, 035-0,047 Вт/мс), низькою щільністю (8-25 кг/куб.м), великою опірністю вогню, стійкістю до дії мікроорганізмів, доступністю, дешевиною. Плита піноізола   товщиною 5 см по теплопровідності відповідає 90-100 см. цегельної кладки
Піноізол – екологічний. Довговічний універсальний матеріал для утеплення та звукоізоляції житлових і виробничих приміщень (підлоги, стін,горищ), термоізоляція низькотемпературних споруд(холодильників, морозильників, трубопроводів). Також піноізол є хорошим звукоізолятором ,адже з товщиною 5 сантиметрів піноізол поглинає 95% шуму.
Переваги:
Якісно! Піноізол не пропускає в будинок ні зимовий холод, ні літню спеку.
Недорого! Використовуючи інші утеплювачі, потрібно окремо платити за матеріал, доставку, монтаж. Застосовуючи «рідкий пінопласт», Ви економите на транспорті та укладанні матеріалу.   Конструкція стін, утеплена піноізолом, в 1,8 рази дешевше, ніж аналог з іншими утеплювачами.
Практично! Утеплення піноізолом за технологією «рідкий пінопласт» дозволяє на порядок скоротити час будівельно-монтажних робіт. Бригада наших фахівців   заливає до 3 м ³ піноізолу на годину. Сам принцип закачування утеплювача по шлангах дозволяє реалізувати технічні рішення, недоступні для традиційних матеріалів.

Контакты автора объявления
Имя: Александр
Телефон: 067 727 13 66, 093 151 23 67
Отправить пользователю сообщение

Страна: Украина
Город: Батурин
Регион: Черниговская область
Фотографии объявления

Статистика просмотров. загрузка ...


все объявления автора

ID объявления: 4071884
Бесплатное объявление


Доска объявлений / Все объявления